Kronen- & bruggen

Computerscherm met CEREC-software waarop een digitaal 3D-model van een gebit en een ontworpen tandrestauratie te zien zijn.

Met CEREC-technologie al in één dag

Een kroon of brug kan een duurzame oplossing bieden wanneer een tand of kies beschadigd is, verzwakt is of ontbreekt. Bij Tandheelkundig Centrum Triangel combineren wij vakmanschap met moderne digitale technieken om uw gebit weer optimaal te laten functioneren.

Ons doel is een resultaat dat niet alleen sterk en duurzaam is, maar ook natuurlijk aansluit bij uw eigen tanden en kiezen.

Herstel uw glimlach

Een goed passende kroon of brug kan bijdragen aan zowel de functie als de uitstraling van uw gebit. Wij adviseren u graag over de mogelijkheden.

Tandarts maakt met een intra-orale scanner een digitale scan van het gebit van een patiënt.

Over kronen & bruggen

Een kroon wordt geplaatst wanneer een tand of kies onvoldoende stevig is om met een gewone vulling te worden hersteld. Een brug kan worden gebruikt om één of meerdere ontbrekende tanden of kiezen te vervangen.

Binnen Tandheelkundig Centrum Triangel maken wij gebruik van moderne digitale technieken, waaronder CEREC. Hiermee kunnen wij kronen en bruggen digitaal ontwerpen en in veel gevallen binnen één dag vervaardigen en plaatsen.

Hierdoor zijn traditionele afdrukken vaak niet meer nodig en kan de behandeling efficiënt worden uitgevoerd.
Tijdens een consult beoordelen wij graag welke oplossing het beste past bij uw situatie.